Polski
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?
022 116 81 07

O LUX-camp


LUX-CAMP- WIODĄCY EUROPEJSKI SPECJALISTA OD WAKACJI NA CAMPINGACH WE WŁOSZECH, FRANCJI, HISZPANII, CHORWACJI, SZWAJCARII, AUSTRII.


LUX-camp oferuje zakwaterowanie na ponad 100 najlepszych campingach w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Chorwacji,  Austrii, Szwajcarii, Niemczech. Każdy camping jest wyjątkowy, posiada swoje unikalne cechy i atmosferę oraz oferuje liczne udogodnienia.

Na portalu LUX-camp oferujemy ogromną liczbę zakwaterowań w domkach campingowych, przyczepach campingowych i namiotach. Jesteśmy pewni, że z nami znajdziesz odpowiednią lokalizację dla całej rodziny. Najlepsze okazje na spędzenie rodzinnych wakacji.

LUX-camp to wiodący europejski specjalista od wakacji na campingu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalnie dla naszych klientów opracowaliśmy bardzo prosty system rezerwacji zakwaterowania.

Nasz profesjonalny zespół sprzedaży co roku odwiedza różne campingi w celu wybrania dla Państwa miejsc o najlepszym standardzie. Konsultanci zawsze  dobrze znają oferowane zakwaterowania. Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość e-mail.


 
LUX–camp.pl jest częścią europejskiej grupy DBF-Travel, która od 1994 roku specjalizuje się w organizacji wakacji na campingu. Obecnie, 23 lata po założeniu DBF-Travel, LUX-camp działa w sześciu krajach europejskich, oferując najlepsze campingi

w najbardziej luksusowych miejscach.

Marka LUX-CAMP.PL należy do DBF Travel Group, która została założona 23 lata temu w Danii pod nazwą "Dansk Bilferie", a dziś jest liderem w  wynajmie atrakcyjnych zakwaterowań na campingach w Europie.

LUX-camp to międzynarodowa marka należąca do DBF-Travel, która działa w Polsce, Holandii, Niemczech, Danii, Szwecji, Szwajcarii,Austrii, Belgii oraz Francji.

 

LUX CAMP Holandia
Web: www.lux-camp.nl
E-mail: info@lux-camp.nl
Tel.: 020-2626344

LUX CAMP Niemcy / Austria / Szwajcaria
Web: www.lux-camp.de
E-mail: info@lux-camp.de
Tel.: +49 (0)40 879691 100

LUX CAMP Szwecja
Web: www.lux-camp.se
E-mail: info@lux-camp.se
Tel.: +46 (0)40 6450 548

Dansk Bilferie A/S – Dania
Web: www.danskbilferie.dk
E-mail: info@danskbilferie.dk
Tel.: +45 7010 4343

DBF Travel AG – Szwajcaria
Web: www.dbftravel.ch
E-Mail: info@dbftravel.ch
Phone: +41(0)43 550 99 13

LUX CAMP Polska
Web: www.lux-camp.pl
E-mail: info@lux-camp.pl
Tel.: +48 22 116 81 07
W każdym miejscu, oferowanym przez LUX-camp.pl znajdziesz przyjaznych i kompetentnych pracowników, którzy zapewnią profesjonalną obsługę w ciągu całych wakacji.

WYBIERZ ZAKWATEROWANIE
TWOJA REZERWACJA
Do góry