Polski
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?
(0) 22 116 81 07

Oferta zakwaterowań dla dużych rodzin!

Z firmą LUX-camp możesz zarezerwować wspaniały wypoczynek dla całej rodziny. Jeżeli masz 5- 6 dzieci lub chcesz spędzić wakacje z dziadkami etc. juz teraz zarezerwuj jedno z przestronnych 7 - 8 osobowych zakwaterowań z frimą LUX-camp. Czytaj więcej

Wakacje w dużych domkach campingowych

Nasza oferta domków 7 - 8 osobowych jest bogata i atrakcyjna. Pamiętaj liczba osób w domku nie może być wyższa niż liczba zalecana. Rodzinna przygoda na wyciągnięcie ręki. Domki posiadają zazwyczaj 3 pokoje sypialne i dwa dodatkowe miejsca sypialne znajdują się na sofie znajdującej się w pokoju dziennym.
Jeżeli masz dużą rodzinę i chcesz z nią spędzić wakacje lub jeżeli planujesz wypoczynek z grupą przyjaciół sprawdź naszą ofertę zakwaterowań w dużych domkach 7 - 8 osobowych. Wspólne wakacje rodzinne to wspaniała niezapomniana przygoda, piękne momenty, wpólne posiłki, rozmowy, zabawa.
WYBIERZ ZAKWATEROWANIE
TWOJA REZERWACJA
Do góry
Wygraj 2000zł na wakacje z LUX-camp
Weź udział w naszym konkursie i zdobądź bon na wakacje na campingu z LUX-camp. Wszystko, co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie to zapisać się do naszego newsletera. Zwycięzcę poznamy 1 czerwca 2017 r.
Zwycięzca zostanie ogłoszony w newsleterze.
Dziękujemy! Powodzenia!