Polski
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?
022 116 81 07

Szalona przygoda w aqua parku

Sprawdź naszą wspaniałą ofertę zakwaterowań na campingach posiadających ogromne kompleksy basenowe oraz parki wodne. Przeżyj niezapomnianą przygodę z firmą LUX-camp. Jeszcze więcej atrakcji podczas Twoich wakacji. Zapraszamy wszytskich do sprawdzenia naszej oferty campingów z Aquaparkiem. Czytaj więcej

Aktywne wakacje z LUX-camp

Campingi to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Niektórzy wczasowicze szukają miejsc spokojnych i cichych inni z kolei poszukują miejsca, w którym mogą przeżyć wspaniałą, aktywną przygodę. Z myslą o klientach, którzy poszukują aktywnego wypoczynku LUX-camp przygotował wspaniałą listę campingów z atrakcyjnymi kompleksami wodnymi oraz aqua parkiem.
Co znajdziesz na wymienionych campingach:
  • Zjeżdżalnie
  • Brodziki
  • Bicze wodne
  • Duże baseny pływackie
  • Jacuzzi

Wiele atrakcji - Aquapark

Wszystkie osoby, które zamierzają spędzić wolny czas aktywnie i atraklcyjnie powinny wybrać ofertę campingów z basenami. Szukasz pomysłu na ciekawy wyjazd wakacyjny z mnóstwem atrakcji koniecznie zarezerwuj wakacje na campingach we Włoszech, Chorwacji lub Hiszpanii. Sprawdź naszą ofertę i rezerwuj już teraz!
Kempingi to nie tylko możliwosć spędzenia wspaniałego czasu z rodziną na plaży ale również możliwosć aktywnego wypoczynku w kompleksach basenowych oraz Aquaparkach. Aquapark to idealne miejsce na relaks ponieważ znajdziesz w nim hydromasaże i sauny. Aquapark zapewni wiele atrakcji dla dzieci, które mogą dobrze się bawić na zjeżdżalniach.
WYBIERZ ZAKWATEROWANIE
TWOJA REZERWACJA
Do góry