Polski
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?
(0) 22 116 81 07

Radosne plażowanie

Piękna plaża, morze, szum fal, piasek pod stopami... Jeżeli chcesz spędzić wakacje przy pięknych europejskich plażach sprawdź wspaniałą ofertę LUX-camp i zarezerwuj już teraz rodzinne wakacje! Wakacje z dziećmi nad morzem to wymarzony urlop dla wielu rodziców. Morze jest piękne i zapewnia zasłużony relaks. Czytaj więcej

Piękna plaża - wypoczynek z LUX-camp

Życie to plaża. Najlepsze co może Ci pomóc się zrelaksować to wspaniałe wakacje na pięknej plaży. Europejskie plaże są naprawę piękne i różnorodne. Sprawdź naszą ofertę zakwaterowań na campingach położonych przy plaży mamy w swojej ofercie piękne piaszczyste włoskie i hiszpańskie plaże a także urokliwe żwirkowe i skaliste plaże chorwackie.
Sprawdź naszą ciekawą ofertę zakwaterowań na campingach położonych w pobliżu pięknych europejskich plaż. Pomysl tylko - rezerwując wakacje na campingu z dostępem do morza, możesz wspaniale spędzić swoje wakacje. Wyobraź sobie poranny bieg po plaży lub wieczorną romantyczną kolację na pięknej plaży.... Wiele wspaniałych możliwosci.

Najpiękniejsze plaże w Europie

W naszej ofercie znajdziesz kempingi przy najpiękniejszych włoskich, chorwackich, francuskich i hiszpańskich plażach. Kempingi posiadają bogatą ofertę dodatkowych atrakcji, dzięki którym nie będziesz się nudzić. Sprawdź naszą ofertę wakacyjną i zarezerwuj wspaniały wypoczynek już teraz! LUX-camp oferuje kempingu na plażach we Włoszech, w Chowacji, Hiszpanii oraz Francji.
Powinienes spędzić upragniony urlop w pięknym miejscu. Wakacje spędzone przy pięknej plaży na pewno będą wspaniałym miejscem do relaksu. Marzysz o plaży czystej, civhej i chcesz rozkoszować się idealnym krajobrazem to koniecznie sprawdź naszą ofertę wakacyjną i zarezerwuj wakacje z LUX-camp. Oferta jest bardzo ciekawa i z pewnoscią znajdziesz w niej cos interesującego.
WYBIERZ ZAKWATEROWANIE
TWOJA REZERWACJA
Do góry
Wygraj 2000zł na wakacje z LUX-camp
Weź udział w naszym konkursie i zdobądź bon na wakacje na campingu z LUX-camp. Wszystko, co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie to zapisać się do naszego newsletera. Zwycięzcę poznamy 1 czerwca 2017 r.
Zwycięzca zostanie ogłoszony w newsleterze.
Dziękujemy! Powodzenia!