Polski
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?
022 116 81 07

Radosne plażowanie

Piękna plaża, morze, szum fal, piasek pod stopami... Jeżeli chcesz spędzić wakacje przy pięknych europejskich plażach sprawdź wspaniałą ofertę LUX-camp i zarezerwuj już teraz rodzinne wakacje! Wakacje z dziećmi nad morzem to wymarzony urlop dla wielu rodziców. Morze jest piękne i zapewnia zasłużony relaks. Czytaj więcej

Piękna plaża - wypoczynek z LUX-camp

Życie to plaża. Najlepsze co może Ci pomóc się zrelaksować to wspaniałe wakacje na pięknej plaży. Europejskie plaże są naprawę piękne i różnorodne. Sprawdź naszą ofertę zakwaterowań na campingach położonych przy plaży mamy w swojej ofercie piękne piaszczyste włoskie i hiszpańskie plaże a także urokliwe żwirkowe i skaliste plaże chorwackie.
Sprawdź naszą ciekawą ofertę zakwaterowań na campingach położonych w pobliżu pięknych europejskich plaż. Pomysl tylko - rezerwując wakacje na campingu z dostępem do morza, możesz wspaniale spędzić swoje wakacje. Wyobraź sobie poranny bieg po plaży lub wieczorną romantyczną kolację na pięknej plaży.... Wiele wspaniałych możliwosci.

Najpiękniejsze plaże w Europie

W naszej ofercie znajdziesz kempingi przy najpiękniejszych włoskich, chorwackich, francuskich i hiszpańskich plażach. Kempingi posiadają bogatą ofertę dodatkowych atrakcji, dzięki którym nie będziesz się nudzić. Sprawdź naszą ofertę wakacyjną i zarezerwuj wspaniały wypoczynek już teraz! LUX-camp oferuje kempingu na plażach we Włoszech, w Chowacji, Hiszpanii oraz Francji.
Powinienes spędzić upragniony urlop w pięknym miejscu. Wakacje spędzone przy pięknej plaży na pewno będą wspaniałym miejscem do relaksu. Marzysz o plaży czystej, civhej i chcesz rozkoszować się idealnym krajobrazem to koniecznie sprawdź naszą ofertę wakacyjną i zarezerwuj wakacje z LUX-camp. Oferta jest bardzo ciekawa i z pewnoscią znajdziesz w niej cos interesującego.
WYBIERZ ZAKWATEROWANIE
TWOJA REZERWACJA
Do góry