Polski
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?
022 116 81 07

Campingi w Salzburgu

Camping w Salzburgu - perła Austrii
Austria to kraj o bogatej historii. Niegdyś mocarstwo na skalę europejską i nie tylko, dziś utraciła na militarnym i politycznym znaczeniu. Wciąż jednak pozostaje jednym ze światowych centrów kulturalnych i artystycznych. Choć największe tłumy turystów przyciąga nieodmiennie stolica tego kraju - Wiedeń, to Salzburg w niczym mu nie ustępuje. Czytaj więcej
Zresetuj kryteria
Wybrano:
1 dostępny camping
Sortuj:
Niestety poniższe zakwaterowania są w całości zarezerwowane w wybranym terminie
Vent venligst
PROSIMY CZEKAĆ TRWA WYSZUKIWANIE DOSTĘPNYCH TERMINÓW!
Przyjazd
Liczba osób
Przejdź
Zobacz więcej miejsc campingowych
Dopasuj rezultaty
TYP ZAKWATEROWANIA
LICZBA OSÓB
UDOGODNIENIA
PIES
CAMPING DLA
ROZMIARY MIEJSCA
Intet resultat

Nie znaleźliśmy wyników, które odpowiadają kryteriom Twojego wyszukiwania. Kliknij "Wróć" i spróbuj ponownie.
Intet resultat

Region nie zawiera miejsc pasujących do następujących kryteriów:Nie znaleziono wyników spełniających kryteria wyszukiwania.
Intet resultat

ZMIEŃ KRYTERIA WYSZUKIWANIA

Niestety, - brak rezultatów
Niestety - niemożliwe
Niestety - niemożliwe
<< Wróć
 
Salzburg, Austria
POKAŻ MAPĘ

Dlaczego Salzburg jest świetnym miejscem na camping?

Miasto pełne atutów
Miasto Mozarta to miasto muzyki i sztuki, pełne architektonicznych cudów. Na tym jednak jego atuty się nie kończą - z racji swojego położenia, przyciąga amatorów sportów zimowych oraz wszystkich tych, którzy cenią piękno natury. To wreszcie nowoczesna, europejska metropolia z bogatym życiem kulturalnym i nocnym. Zwiedzanie Salzburga i jego okolic najlepiej natomiast zacząć u jego podnóża, w komforcie, który zapewnia tylko luksusowe miejsce campingowe.
Najważniejsze powody, dla których warto wybrać camping w Salzburgu:

  • Możliwość poznania jednego z najatrakcyjniejszych miast w Europie
  • Luksusowe kwatery: bungalow, mobilne kwatery lub luksusowy namiot -                w zależności od preferencji
  • Bezpośrednia bliskość Alp wraz ze wszystkimi ich skarbami
  • Sportowe szaleństwo oraz prawdziwie kulturalny wypoczynek

Najlepszy camping w okolicach Salzburga

Latem natomiast wszystkich pasjonatów sportu kuszą 3 korty tenisowe, podgrzewany otwarty basen czy sztuczne jezioro. Luksusowy camping Woferlgut Sportscamp to także miejsce nastawione na rodzinny wypoczynek, stąd znaczna liczba atrakcji dla najmłodszych (w tym dziecięce kino na pirackim statku).
Woferlgut Sportscamp
Umiejscowiony w niewielkiej odległości od granic miasta Woferlgut Sportscamp stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno do samego Salzburga, jak i rozciągających się za nim austriackich Alp. Sam ośrodek także obfituje w atrakcje, w szczególności (jak sama nazwa wskazuje) sportowe. Amatorzy białego szaleństwa mogą wypożyczyć narty i sprzęt narciarski.

Natura i atrakcje Salzburga i okolic

Obowiązkiem każdego turysty jest przechadzka po Starym Mieście (wpisanym na listę UNESCO w 1996 r.), a następnie wizyta w Festung Hohensalzburg, jednym z największych zamków-twierdz w Europie. Uwagę przyciąga także datowany na rok 696 klasztor św. Piotra.  Chwili relaksu najlepiej zażyć w słynnej Café Fürst, smakując równie słynnej czekoladki - Mozartkugel. To oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej wszystkich atrakcji, które czekają na Ciebie w Salzburgu. Zarezerwuj wspaniały wypoczynek w jednym z zakwaterowań LUX-camp.
Natura w okolicach Salzburga
Piękny alpejski klimat, szata roślinna i ukształtowanie terenu to prawdziwe naturalne dzieło sztuki. Możesz je odkryć podczas wielu pieszych wędrówek lub rowerowych wycieczek. Koniecznie musisz zwiedzić piękny Park Narodowy Hohe Tauern, który jest niezwykłym miejscem i z pewnoscią zakochasz się w jego naturalnym pięknie. W pobliżu campingu znajduje się największa w regionie jaskinia nauralna, którą powinienes zwiedzić. Jeżeli jestes miłosnikiem długich górskich wędrówek powinienes zdobyć najwyższy szczyt Alp austriackich - Grossglockner.
WYBIERZ ZAKWATEROWANIE
TWOJA REZERWACJA
Do góry