Polski
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?
022 116 81 07

Campingi w Abruzji

Camping w Abruzji - idealne wakacje
Włochy od zawsze stanowią docelowe miejsce podróży dla turystów z całego świata. Przyciąga ich niepowtarzalna atmosfera, idealne wręcz warunki atmosferyczne i - oczywiście - niepowtarzalne zabytki i kultura. Już teraz zarezerwuj jeden z campingów LUX-camp, by odkryć wspaniałą włoską kulturę, tradycję i kuchnię. Czytaj więcej
Zresetuj kryteria
Wybrano:
1 dostępny camping
Sortuj:
Niestety poniższe zakwaterowania są w całości zarezerwowane w wybranym terminie
Vent venligst
PROSIMY CZEKAĆ TRWA WYSZUKIWANIE DOSTĘPNYCH TERMINÓW!
Przyjazd
Liczba osób
Przejdź
Zobacz więcej miejsc campingowych
Dopasuj rezultaty
TYP ZAKWATEROWANIA
LICZBA OSÓB
UDOGODNIENIA
ODLEGŁOŚĆ OD PLAŻY
PIES
CAMPING DLA
ROZMIARY MIEJSCA
Intet resultat

Nie znaleźliśmy wyników, które odpowiadają kryteriom Twojego wyszukiwania. Kliknij "Wróć" i spróbuj ponownie.
Intet resultat

Region nie zawiera miejsc pasujących do następujących kryteriów:Nie znaleziono wyników spełniających kryteria wyszukiwania.
Intet resultat

ZMIEŃ KRYTERIA WYSZUKIWANIA

Niestety, - brak rezultatów
Niestety - niemożliwe
Niestety - niemożliwe
<< Wróć
 
Abruzja, Włochy
POKAŻ MAPĘ

Camping w Abruzji - dlaczego warto?

Uroki malowniczej Abruzji
Abruzja to cudowne miejsce, z którego nie chce się wyjeżdżać. Malownicze, położone na wzgórzach miasteczka okalane winnicami sąsiadują z nieskalanymi ludzką ręką pastwiskami i uroczymi jeziorami. Średniowieczne deptaki, wygrzewające się w czasie sjesty koty i małe kawiarnie, a tuż obok góry i krystalicznie czyste morze. Wspaniała, utrzymująca się przez cały rok pogoda i to nieodłączne wrażenie zatrzymanego czasu. To, i nie tylko to, sprawia, że Abruzja to doskonałe miejsce na luksusowy camping, który pozwoli zasmakować tego wszystkiego bez rezygnacji ze wspaniałych udogodnień.
Najważniejsze powody, dla których warto wybrać się na camping do Abruzji:

  • W Abruzji odnajdą się amatorzy wypoczynku nad morzem, jak i ci, którzy cenią aktywny wypoczynek zwłaszcza wspinaczkę górską
  • Wspaniałe krajobrazy
  • Spokój, romantyczny nastrój i ciszę,
  • Lokalna kuchnia, oferująca wiele niespotykanych nigdzie indziej specjałów

Gdzie można znaleźć luksusowe miejsca campingowe?

Stork Camping Village
Najważniejszy atut Stork Camping Village to bezpośredni dostęp do morza, ale to nie wszystko. Hydromasaże, korty tenisowe, basen i wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży sprawiają, że jest to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Każdy luksusowy namiot i bungalow wyposażony jest w  telewizor i patio, ośrodek oferuje także wiele atrakcji dla fanów sportów wodnych.
Punta Navaccia
Camping Punta Navaccia położony jest bezpośrednio przy Jeziorze Trazymeńskim. Piękne okoliczności natury uzupełnia rozbudowana baza turystyczna: restauracje, bary, baseny, a także liczne atrakcje rozrywkowe. Do tego zaplecze sportowe i wiele możliwości aktywnego wypoczynku oraz w pełni luksusowy namiot lub domek campingowy- wszystko to sprawia, że urlop na campingu w Punta Navaccia będzie pełen emocji.

Plaża, natura i atrakcje Abruzji

Atrakcje w Abruzji
Historia sięgająca setek lat przez naszą erą daje o sobie w Abruzji znać niemal na każdym kroku. Bogate zbiory dzieł sztuki ulokowane w muzeach i cuda architektury uzupełniają liczne festyny i imprezy. W szczególności warto odwiedzić stolicę regionu: L'Aguila ze wspaniałym placem Katedralnym oraz zamkiem-muzeum, a także inne miasta, między innymi: Atri czy Teramo.
Plaże i natura w Abruzji
Piaszczyste plaże i zawsze ciepły Adriatyk od zawsze stanowią główny powód, dla którego turyści tak chętnie odwiedzają Abruzję. Równie ważnym powodem jest także unikalne ukształtowanie terenu - Abruzja to jedno z niewielu miejsc, w którym tego samego dnia można zażyć kąpieli w morzu i zdobyć górski szczyt. Natura, jej piękno i unikalność, to największy skarb tego regionu. Skarb, na straży którego stoją parki narodowe (w regionie jest ich 3) oraz rezerwaty.
WYBIERZ ZAKWATEROWANIE
TWOJA REZERWACJA
Do góry